Chytré domy - pořiďte si všestranně výhodné bydlení

Chytrý dům je dřevostavba z unikátního sendvičového systému K-KONTROL od firmy CZECH PAN s.r.o. Jedná se o materiál, který je vyroben z ekologických a zdravotně nezávadných materiálů. Zároveň je to energeticky vysoce účinný systém s nízkou prostupností vzduchu konstrukcí panelu, což zamezuje kolísání teplot v budově. 

Srovnání běžného a chytrého domu

Kdo si pořizuje chytrý dům?

Chytré domy od firmy ŠVARC vám ušetří mnoho hodin, které byste museli strávit na stavbě a bude vám šetřit i každý den, kdy v něm budete bydlet. Mají ho rádi lidé, kteří chtějí ušetřit a ti, kdo mají vztah k přírodě a ekologii. Chytré domy stavíme pro mladé páry, rodiny s dětmi i pro budoucí seniory, kteří si chtějí zasloužený důchod užít bez zbytečných nákladů na energie. Chytré domy šetří prostor a jsou tak oblíbené všemi věkovými skupinami. 

Pořízení domu je velice snadné. Poskytujeme zdarma konzultace a osobní setkání pro nás velmi důležité. Chceme poznat názory našich zákazníků, abychom mohli postavit dům podle jejich představ. Zavolejte nám nebo napište, budeme se těšit na osobní setkání s Vámi.

Proč jsou naše domy chytré? 

  1. energeticky vysoce účinná stavba
  2. rychlá a suchá výstavba
  3. odolnost systému vůči napadení hlodavci a hmyzem (pro zvířata je pěnová hmota nestravitelná)
  4. použití konstrukčních lepených hranolů DUO
  5. materiály pro výrobu K-KONTROL® systému neobsahují CFC, HCFC, HFC nebo formaldehydy.
  6. dřevěný plášť z desek OSB je regenerovatelný pro zpracování nových dřevotřískových desek
  7. jádro paneluK-KONTROL®polystyrenu (EPS) lze recyklovat, nerozkládá se ani nerozpadá, je bezpečné pro skládky odpadu a zemní navážky, je inertní, nemá výživnou hodnotu a je neměnné (není aktivní), neprodukuje nežádoucí plyny ani žádná vyluhovadla
  8. K-KONTROL®systém má v poměru k ploše konstrukce malé množství spojů a tím vzniká méně tepelných mostů, ve srovnání s jinými systémy dřevěných nebo ocelových konstrukcí a stavbami budovanými z betonových, cihelných apod. tvárnic.